Warcry

Forum gildii Warcry

IndeksPortalCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Szukaj

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Hymn
Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 FAQ
 Szukaj
Kwiecień 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Latest topics
» Moje Addony ;)
Czw Sie 05, 2010 4:02 pm by Krisu

» Woodstock lista obecności!
Sro Lip 28, 2010 12:06 am by Xalpen

» Pokaż swoją twarz - czyli to czego tak nienawidzicie.
Wto Lip 20, 2010 6:25 pm by Tenenit

» Screeny ;]
Wto Lip 13, 2010 9:54 pm by Baring

» IceCrown
Pon Lip 12, 2010 2:47 pm by Baring

» Priest Holy/Disci & Disci/Holy buildy do PvP i PvE
Sro Lip 07, 2010 4:42 pm by Argi

» Muzyka
Sro Cze 30, 2010 12:09 am by Baring

» The Peggle - Trzecia Bitwa Gildyjna
Sob Cze 19, 2010 5:23 pm by Tenenit

» Miszyn!
Sob Cze 12, 2010 6:15 am by Tenenit

Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of WarCry on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Warcry on your social bookmarking website

Share | 

How to be a DJ?

Go down 
AutorWiadomość
Tenenit

Liczba postów : 168

PisanieTemat: How to be a DJ?   Czw Maj 27, 2010 3:58 pm

Panie i panowie...
Ustalamy powoli ramówkę, jednak nie każdy Dżidżej wie jak puszczać muzykę w naszym "radiu". Oto instrukcja "jak dla idiotów". Przyzwyczajony jestem do tłumaczenia wielkimi literami i bardzo powoli(moja mama swego czasu uczyła się obsługi peceta - ja byłem nauczycielem...), więc każdy powinien załapać.

Pierwsze okno które przyjdzie nam poznać nosi nazwę Regulacja głośności. Jeśli macie przynajmniej podstawowe pojęcie o systemie Winzgroza XP to powinniście umieć je otworzyć. Jeśli nie to podpowiem: dwuklik na głośniczku obok zegara. Brawo, udało się!(jeśli się nie udało to trudno) Kiedy już uda Ci się otworzyć okno regulacji głośności, a powinno wyglądać mniej więcej tak:

przejdziemy do punktu pierwszego:
Co zrobić aby słuchacze słyszeli nasz wokal:
Najważniejszą sprawą jest ustalenie głośności tak aby słuchaczom łeb nie pierdolnął od nadmiaru decybeli. Jeśli ustawimy mikrofon na wyciszony nie będzie nas słychać, jeśli mikrofon wyciszony nie będzie wtedy możemy wygłaszać nasze światłe monologi...

Co zrobić żeby muzyka leciała bezpośrednio z Winampa/Aimpa/Komputera et cetera?:
W oknie Regulacja głośności wybieramy właściwości:

Teraz wybieramy Nagrywanie i klikamy Ok. UWAGA!: Musimy mieć zaznaczony Mikrofon i Stereo Mix przy sterowaniu głośności. Wtedy będziemy widzieć interesujące nas suwaki głośności w nagrywaniu.

Ok, otworzy nam się mniej więcej takie okno:

Interesują nas dwa suwaki Stereo Mix i Mikrofon. Jeśli wybierzemy Stereo Mix - gramy muzę z kompa, jeśli wybierzemy Mikrofon - możemy gadać normalnie, wtedy muzyki i innych dźwięków nie słychać.

Co zrobić żeby grać muzykę bez wciskania przycisku na Ventrilo?:
Ok mamy odpalone okno Regulacji głośności i Nagrywania. Odpalamy VT i odtwarzacz muzyki.(Ta pani na tapecie to Summer Glau jakby kto pytał Very Happy)

Teraz wbijamy na kanał Radio omg lol(xD) i klikamy na Setup. W otwartym oknie odznaczamy Use push to talk hotkey.

Teraz w zależności od głośności muzyki będzie się aktywowało gadanie na VT. Dodatkowo zwiększamy czułość w Sensitivity na np: 10. Klikamy Ok. Teraz jak widać na załączonym obrazku słychać nas na Ventrilo bez konieczności wciskania przycisku.

Co zrobić żeby kumplowi głowy nie rozje*ało?:
Dbaj o to żeby nie było za głośno. Wszystko zależy od suwaków nagrywania, głośności i odtwarzacza, ale także od karty dźwiękowej.

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli screenów nie widać to mam to w dupie, poprawię jutro Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Baring

Liczba postów : 104

PisanieTemat: Re: How to be a DJ?   Pią Maj 28, 2010 12:02 pm

podoba mi sie "mamtowdupczy" styl wypowiedzi. Pure Tenen, a tak btw to danke za wytlumaczenie :*

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

How to be a DJ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1