Warcry

Forum gildii Warcry

IndeksPortalCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Szukaj

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Hymn
Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 FAQ
 Szukaj
Kwiecień 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Latest topics
» Moje Addony ;)
Czw Sie 05, 2010 4:02 pm by Krisu

» Woodstock lista obecności!
Sro Lip 28, 2010 12:06 am by Xalpen

» Pokaż swoją twarz - czyli to czego tak nienawidzicie.
Wto Lip 20, 2010 6:25 pm by Tenenit

» Screeny ;]
Wto Lip 13, 2010 9:54 pm by Baring

» IceCrown
Pon Lip 12, 2010 2:47 pm by Baring

» Priest Holy/Disci & Disci/Holy buildy do PvP i PvE
Sro Lip 07, 2010 4:42 pm by Argi

» Muzyka
Sro Cze 30, 2010 12:09 am by Baring

» The Peggle - Trzecia Bitwa Gildyjna
Sob Cze 19, 2010 5:23 pm by Tenenit

» Miszyn!
Sob Cze 12, 2010 6:15 am by Tenenit

Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of WarCry on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Warcry on your social bookmarking website

Share | 

Guild Vault

Go down 
AutorWiadomość
Gegrol

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Guild Vault   Sob Kwi 10, 2010 1:03 am

Witam, chciałbym przedyskutować sprawę GV. Obecnie wszystkie karty są deposit only i pobierać itemy można tylko (jak zakładam) poprzez poproszenie o nie kogoś z uprawnieniami. Jest to o tyle niewygodne, że wymaga o wiele więcej zachodu, niż zwykłe przeciągnięcie itema do plecaka, no i trzeba być zalogowanym w tym samym czasie, co osoba z uprawnieniami. Dochodzi do tego jeszcze wysyłanie itema pocztą, co nieraz oznacza przerwanie expowania i konieczność powrotu do stolicy.

Może nie zauważyliście, ale obecnie GV pęka w szwach od itemów i to właśnie dlatego, że nikomu nie chce się przechodzić przez cały ten żmudny proces jego dostarczania. Osobiście wolę już wydać tych kilka goldów i zamówić coś z aukcji, niż czekać nie wiadomo ile na wyjęcie czegoś z Vaulta.

Oczywiście rozumiem zmartwienie władzy, że dając graczom dostęp do GV, będą oni brali lepsze itemy, które nie są im potrzebne, jedynie po to, żeby je sprzedać, ale od tego przecież jest log, żeby monitorować co kto wyciąga. Ponadto można też wprowadzić ograniczenie wyciąganych itemów. W takim przypadku gracz będzie wybierał tylko takie, które rzeczywiście mu się przydadzą.

Przechodząc do sedna, proponuję stworzyć przynajmniej jedną zakładkę, w której gracze mogliby zostawiać niepotrzebne im rzeczy, takie jak recipy dla innych profesji, czy wydropione itemy, a które mogłyby się przydać innym graczom. To by bardzo ułatwiło życie i sprawiło, że każdy członek gildii mógłby dać coś od siebie (co obecnie jest niemożliwe ze względu na wiecznie zapełnione GV). Po co składować itemy, których nikt nie wykorzystuje? Naprawdę, nie bójcie się, że GV będzie świecić pustkami. W końcu wszyscy jesteśmy w tej samej gildii i powinniśmy sobie ufać. A jeśli ktoś to zaufanie nadweręży, zawsze można go wyrzucić.

Mam nadzieję, że rozważycie moją propozycję.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenenit

Liczba postów : 168

PisanieTemat: Re: Guild Vault   Sob Kwi 10, 2010 1:38 am

Owszem zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, ale...
Chcę być słowny - powiedziałem, że zmiany w GV i w rangach wprowadzę kiedy Uhm, Juliette i Sunalea kupią trzeci tab. Wtedy zapewnimy dostęp do 1 i 2 tab`a każdemu, zaś bardziej wartościowe itemy będą w tabie 3 do którego dostęp będą mieli oficerowie i guild master. Na razie wiele itemów czeka na trzeci tab w moim banku i z prawdziwą przyjemnością się ich pozbędę...

Oczywiście w ostateczności sami możecie zbierać na 3ci tab wpłacając kasę do banku, jednak będzie to trwało wieki...

Z tego miejsca chciałem również publicznie i oficjalnie powiedzieć: Uhm, Juliette i Sunalea - czy wy sobie jaja robicie? Umowa między nami była moim zdaniem klarowna. Jest was trzech i zebrać 500g to żadne wyzwanie, zwłaszcza że macie (Uhm i Julek) 80tki w hordzie. Tak więc do roboty bo ludzie czekają.

BTW temat zgłaszam do przesunięcia. Najlepiej założyć nowy dział, ten ma posłużyć za rekrutacyjny Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xalpen

Liczba postów : 14

PisanieTemat: Re: Guild Vault   Sob Kwi 10, 2010 3:54 am

Dobra no... Wieczorem zrobię daily i kupie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Baring

Liczba postów : 104

PisanieTemat: Re: Guild Vault   Sob Kwi 10, 2010 11:32 am

Ja zrobie daily z Neferem, btw mozesz dac dostep chociaz 1 stacku z pierwszego tabu. Aha iii masz nieaktualna sygnature Surprised

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thuuljin

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Guild Vault   Pią Maj 28, 2010 12:05 pm

Widzę, że temat długo nieodświeżany Wink Rozpatrzyliście może już sprawe GV? Wartałoby nad tym rzeczywiście pomyśleć. Ja byłem w o tyle dobrej sytuacji, że już 2 razy udało mi się znaleźć dobrą dusze, która wyciągnęła dla mnie item z GV. Inni tyle szczęścia mogą nie mieć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenenit

Liczba postów : 168

PisanieTemat: Re: Guild Vault   Pią Maj 28, 2010 12:22 pm

Ja wszystko rozumiem, ale nie możemy dać nagle każdemu praw, bo wtedy po prostu ludzie będą brali itemy tylko po to żeby je opchnąć na AH. Obowiązuje tzw okres adaptacyjny/czas próby nazywajcie to jak chcecie. Po 7 dniach daje każdemu szeregowca. Po kolejnych siedmiu Legionistę i wtedy ma pełne prawa i może korzystać z każdego taba.

Dodam że trzeci tab jest free for all z niego mogą korzystać wszyscy od początku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thuuljin

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Guild Vault   Pią Maj 28, 2010 12:43 pm

A to teraz rozumiem. I w pełni popieram. Okres adaptacyjny jak najbardziej powinien być.

Dodatkowo proponowałbym prowadzić jakiś dziennik, tzn. raz dziennie robić screena loga GV czy ktoś coś dał- głównie chodzi mi o rekrutów. Żeby coś brać, trzeba też dać coś od siebie, a nie k***a na sępa iść. A jak taki dostanie prawa nawet po okresie adaptacyjnym to nigdy nie wiadomo jak postąpi.

A jeszcze lepiej dawać dostęp do GV tym osobom, które się o to upomną i będą spełniać reszte wymogów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Baring

Liczba postów : 104

PisanieTemat: Re: Guild Vault   Pon Maj 31, 2010 12:42 pm

Dlatego wlasnie logi sa regularnie (?) sprawdzane... Tak naprawde pisze tylko po to zeby zobaczyc czy wszystko dobrze z moja sygnatura ;p

EDIT: haaa no i jest git

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Guild Vault   

Powrót do góry Go down

Guild Vault
Powrót do góry 
Strona 1 z 1