Warcry

Forum gildii Warcry

IndeksPortalCalendarGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Szukaj

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Hymn
Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 FAQ
 Szukaj
Czerwiec 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Latest topics
» Moje Addony ;)
Czw Sie 05, 2010 4:02 pm by Krisu

» Woodstock lista obecności!
Sro Lip 28, 2010 12:06 am by Xalpen

» Pokaż swoją twarz - czyli to czego tak nienawidzicie.
Wto Lip 20, 2010 6:25 pm by Tenenit

» Screeny ;]
Wto Lip 13, 2010 9:54 pm by Baring

» IceCrown
Pon Lip 12, 2010 2:47 pm by Baring

» Priest Holy/Disci & Disci/Holy buildy do PvP i PvE
Sro Lip 07, 2010 4:42 pm by Argi

» Muzyka
Sro Cze 30, 2010 12:09 am by Baring

» The Peggle - Trzecia Bitwa Gildyjna
Sob Cze 19, 2010 5:23 pm by Tenenit

» Miszyn!
Sob Cze 12, 2010 6:15 am by Tenenit

Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of WarCry on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Warcry on your social bookmarking website

Share | 

The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna

Go down 
AutorWiadomość
Tenenit

Liczba postów : 168

PisanieTemat: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Sob Lut 06, 2010 4:20 pm

Plan wygląda tak: 21 luty(xD) wszyscy chętni członkowie gildii o godzinie 18:30 odpalają addona zwanego Peggle i rozpoczynają bitwę. Aby szanse były równe wszyscy przed bitwą resetują swoje Peggle`owskie talenty(Baring twierdzi że można to sprawdzić, więc pewnie ma rację). Bitwa będzie się odbywała na losowej mapie, a każdy będzie miał po trzy strzały. Zwycięża osoba z największą liczbą punktów. Zwycięzca otrzyma symboliczną nagrodę niespodziankę oraz coś czego nikt mu nie odbierze: wieczną chwałę Smile

Peggle można pobrać tutaj: http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/peggle/download/399315.aspx

Gra wygląda mniej więcej tak(to screen z wersji samodzielnej nie tej spod WoWa):

Chętni niech najlepiej wpiszą się tutaj(w końcu muszę wiedzieć kogo tego sądnego dnia mam do Battle invitać Smile).

Ostatnio zmieniony przez Tenenit dnia Wto Lut 09, 2010 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Baring

Liczba postów : 104

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Sob Lut 06, 2010 4:38 pm

Ja sie pisze oczywiscie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Isendur
Admin

Liczba postów : 42

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Wto Lut 09, 2010 7:21 pm

Będzie sieka

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://warcry.worldgoo.com
Tenenit

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Wto Lut 09, 2010 7:27 pm

Coś ludzie się nie wpisują, cóż ich strata Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zax

Liczba postów : 25

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Wto Lut 09, 2010 9:35 pm

Ja jestem chętny.... Smile Ba... nawet bardzo chętny Smile Wieczna sława... to jest to!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mikeq

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Sro Lut 10, 2010 10:03 pm

Hmm pomysł na event fajny chociaz ja wole pozostac tylko obserwatorem. afro
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Isendur
Admin

Liczba postów : 42

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Pią Lut 12, 2010 2:44 am

Wieczna sława-tego ci nie da nawet sąsiadka

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://warcry.worldgoo.com
Tenenit

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Wto Lut 16, 2010 4:56 pm

Okej więc chyba mamy pełny skład, w razie czego dopiszę ludków mają jeszcze parę dni. W chwili obecnej skład wygląda następująco:
Isendur
Baring
Zax
Everdying
Lacey(jeśli wygram nagrodę otrzyma osoba z drugim miejscem, ja dostanę tylko sławę Very Happy)

Liczę jeszcze na Majka i na lepszą połowę Isendura Smile A może jeszcze ktoś zechce? Sława to sława, co nie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenenit

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Pią Lut 19, 2010 6:51 pm

Ostatnie wezwanie! Ostatni zew Peggle`a!
Ostatnia szansa na zapisanie się na event i możliwość wygrania skromnej nagrody oraz OGROMNEJ SŁAWY!
Lista do tej pory:
Isendur
Baring
Zax
Nefertaris
Lacey

Macie czas do niedzieli do godziny 15!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenenit

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Nie Lut 21, 2010 3:27 pm

Ostatni moment! Chętni do gry oraz do udziału w filmie kręconym podczas eventu będą zbierani do raidu około godziny 18tej. Na tą godzinę wynajęta została niewielka knajpa w Ratchet. Drinki we własnym zakresie.

EDIT: imprezę przeniesiono do Silvermoon, knajpa w Ratchet nieczynna - sanepid wykrył szczury :/

Ostatnio zmieniony przez Tenenit dnia Pon Lut 22, 2010 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zax

Liczba postów : 25

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Nie Lut 21, 2010 10:20 pm

Przepraszam was wszystkich za moją nieobecność ale wpadli mi znajomi wyciągając mnie z domu... Ech.
Zawaliłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenenit

PisanieTemat: Podsumowanie   Pon Lut 22, 2010 4:17 pm

Podsumowanie "The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna"

Frekwencja nie dopisała tak jakbyśmy sobie tego życzyli, mimo wszystko event odbył się zgodnie z planem 21 lutego, z niewielkim obsunięciem czasowym bo o 19:15. Do walki stanęły cztery osoby Baring, Haades, Nefertaris oraz Rashan. Po oddaniu trzech strzałów przez każdego z nich, wyłoniono zwycięzce:
1. Baring z wynikiem 156,780
2. Haades z wynikiem 91,150
3. Rashan z wynikiem 82,780
4. Nefertaris z wynikiem 47,360

Zwycięzca otrzymał między innymi dwa pety, plecak 16slotowy, zdalnie sterowany pojazd TONK, śnieżki i cholera wie co bo już nie pamiętam(petardy chyba?) xD Najbardziej jest jednak dumny z wiecznej sławy oraz tytułu MISTRZA PEGGLA który będzie piastował aż do kolejnej bitwy.

Należy również wspomnieć o graczach którzy pomimo zapowiedzi nie dotarli... cóż sparaliżował ich strach przed tą wielką bitwą, ale rozumiemy, wielka nagroda, wielka chwila i wszystkim udzielają się emocje =) Miejmy nadzieję, że do następnej bitwy nabiorą odwagi i staną do walki.

Impreza odbyła się w "Pub`ie pod Wojennym Okrzykiem" w mieście Silvermoon. Wydarzeniu towarzyszyły kamery, również wtedy gdy pijani w trzy pupcie uczestnicy poszli mordować low levele do SV... Wszytko to już wkrótce do zobaczenia... To znaczy jak już uporam się z montażem filmiku =)

Wszystkim tym którzy przyczynili się do (niewielkiego, ale zawsze) sukcesu imprezy chciałbym podziękować za współpracę. Zaręczam również, że niebawem zapowiedziana zostanie kolejna edycja imprezy, na którą już teraz zapraszam.

Organizator: Tenenit/Lacey/Rashan

Zdjęcia:
Po wypiciu kilku głębszych Nefertaris postanowił(a) zatańczyć nago na stole...

Bez komentarza

Ciekawe ułożenie stołów które wypatrzył Baring...

WYNIKI:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Baring

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Pon Lut 22, 2010 5:19 pm

Od dzisiaj reaguje tylko jesli powie sie do mnie "miszczu"... ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xalpen

Liczba postów : 14

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Pon Lut 22, 2010 7:03 pm

A ja więcej nie pije! Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenenit

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Wto Lut 23, 2010 9:01 am

Film:
Jest jaki jest, frekwencja nie dopisała, a miało być z rozmachem... Liczę że kolejne eventy będą cieszyć się większym powodzeniem i wszyscy członkowie gildii w końcu zauważą że nie samym biciem expa gildia żyje =P

Ostatnio zmieniony przez Tenenit dnia Wto Lut 23, 2010 3:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Baring

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Wto Lut 23, 2010 12:43 pm

Trzeba sie wziasc za Jaya i cichego Boba ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
grimonce

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   Sob Mar 13, 2010 9:39 pm

Nice Smile.
Może będzie kiedyś powtórka to się załapię ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna   

Powrót do góry Go down

The Peggle - Pierwsza Bitwa Gildyjna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1